دهمین همایش نسخ خطی اسلامی برگزار می شود

از آنجایی که برنامه‌ی همایش کامل است جلسه‌ی خاصی برای ارائه‌ی پوستر در نظر گرفته نشده است. با این وجود شرکت‌کنندگانِ دهمین همایش نسخ خطی اسلامی می‌توانند به محل نمایش پوستر‌ها رفته و در غیر ساعات برگزاری همایش و سخنرانی‌ها از این پوستر‌ها دیدن کنند. بنابراین نمایش‌دهندگان پوستر‌ها می‌باید در غیر این اوقات در محل نمایش حضور داشته و به سؤالات بازدیدکنندگان پاسخ دهند.

 

مهلت ارسال پوستر‌ها

 

اول جولای 2014(10 تیر 1393)

 

ارائه‌ی شخصی پوستر

 

شرکت‌کنندگان همایش شخصاً پوستر‌های خود را ارائه می‌کنند، اما افرادی که نمی‌توانند در همایش شرکت کنند و پوستر‌های خود را شخصاً ارائه دهند نیز می‌توانند پوستر‌های خود را بفرستند.

 

کیفیت پوستر‌ها

 

انتظار می‌رود که پوستر‌ها از تکنیک خوب و کیفیت علمی برخوردار باشند. پوستر‌ها با صلاحدید و نظر برگزارکنندگان همایش پذیرفته می‌شوند.

 

هزینه‌ی ثبت‌نام

 

تخفیفی برای ثبت‌نام برای شرکت در نمایش پوستر در نظر گرفته نشده است. حتی برای دانشجویانی که صاحب‌ امتیاز هستند و معمولاً از تخفیفاتی برخوردار می‌شوند.

 

کمک هزینه برای 6 ارائه‌کننده‌ی پوستر

 

اتحادیه‌ی نسخ خطی اسلامی در سال جاری میلادی برای 6 نفر از ارائه‌دهندگان واجد شرایط، کمک‌هزینه‌هایی شامل حق ثبت‌نام، منزل و خوراک در دانشکده‌ی مَدولن دانشگاه کمبریج  و بلیت هواپیما برای برگشت و هزینه‌های مربوط به ویزا پرداخت می‌کند.

 

سه بورسیه در وهله‌ی نخست برای استفاده‌کنندگان قبلی کمک مالی اتحادیه  و سه بورسیه دیگر برای افراد عضو و غیر عضو اتحادیه که تمایل به نمایش پوستر‌های خود دارند در نظر گرفته شده است.

 

کیفیت پوستر‌ عامل تعیین‌کننده‌ی نهایی برای ارزیابی است. اما پوستر‌هایی که در ارتباط مستقیم با موضوع همایش امسال یعنی «نسخ خطی و درگیری‌ها» باشد در اولویت قرار دارند.

 

چگونگی ارسال پوستر

 

به منظور درخواست برای کمک هزینه، لطفاً برگه‌ی پیوست را پرکنید و به همراه یک طرح کلی[توضیحات کلی] از پوستر تا ساعت 6 بعد از ظهر به وقت تابستانی بریتانیا در تاریخ 26 می 2014(5 خرداد 1393)  بفرستید.

 

تا دوم ژوئن(12 خرداد) واجدین شرایط دریافت بورسیه‌ مشخص می‌شوند و اینان ملزم هستند که تا اول جولای(10 تیر) پیش‌نویس کامل پوستر و تا اول آگوست(10 مرداد) نسخه‌ی نهایی پوستر را بفرستند.

 

شرایط پوستر

 

پوستر‌ها باید در اندازه‌ی آیک(A1) یعنی 60 سانتی‌متر در 85 سانتی‌متر یا آصفر(A0) یعنی 85 سانتی‌متر در 120 سانتی‌متر در شکل افقی یا عمودی چاپ و لمینت شوند و دارای ترکیبی از متن(حداکثر تا 800 کلمه) و تصویر باشد. متن و تصویر پوستر باید به زبانی جالب،‌ دیدنی و کوتاه ماهیت اثر فعلی یا پروژه‌ی پژوهشی ارائه‌دهنده‌ی پوستر را بیان کند.

 

وسائل لازم مانند میز، سوزن، پونز، تخته، نخ و غیره برای شرکت‌کنندگان مهیا خواهد بود. اما ارائه‌دهندگان می‌باید وسائل نگهدارنده‌ی خودشان را بیاورند. به همراه پوستر می‌توان جزوه، کارت تجاری، دفتر یادداشت، دفتر یادبود و پاورپوینت و لپ‌تاپ نیز آورد. در مواردی که ارائه‌دهنده‌ی پوستر خود شخصاً حضور ندارد باید تا اول آگوست از طریق پست این وسایل را بفرستد.

 

مهلت‌های ارسال

 

26 می(5 خرداد): برگه‌ی درخواست برای ارائه‌دهندگان مشمول بورسیه.

 

اول جولای(10 تیر): پیش‌نویس کامل پوستر‌های مشمول بورسیه.

 

اول آگوست(10 مرداد): نسخه‌ی نهایی پوستر‌های مشمول بورسیه.

 

اول جولای(10 تیر): اولین ارسال برای همه‌ی نمایش‌دهندگان پوستر‌ها.

 

اول آگوست(10 مرداد): نسخه‌ی نهایی پوستر و مواد و وسائل لازم برای نمایش پوستر برای کسانی که نمی‌توانند حضور داشته باشند.

 

طریق ارسال

 

ارسال باید از طریق ایمیل به نشانی زیر صورت گیرد.

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

افراد متقاضی برای برپایی نمایشگاه تجاری در کنار همایش می‌باید مستقیماً با اتحادیه به نشانی زیر تماس بگیرند.

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با خانم جنی رایت به نشانی تماس حاصل نمایید.

Ms Jenny Wright

Research Coordinator (part-time)

The Islamic Manuscript Association Ltd

c/o The Lotus Gallery

33 Trumpington Street

Cambridge CB2 1QY

UK

Telephone: +44 (0)1223 303177

Fax: +44 (0)1223 302218

Email این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Website: www.islamicmanuscript.org

 

برای کسب برگه‌ی درخواست بورسیه‌ی نمایش پوستر با مجید سائلی به نشانی داده شده تماس بگیرید.

/ 0 نظر / 22 بازدید